Cemre Baysel, mesaj din spital după operația anunțată fanilor

Cemre Baysel ne-a oferit o actualizare despre starea sa de sănătate după intervenția chirurgicală pe care o anunțase în urmă cu ceva timp. Actrița a publicat o fotografie din spital, la scurt timp după operație, și ne-a liniștit pe toți cu mesajul transmis pe rețelele sociale.

După cum știam deja, Cemre urma să treacă printr-o intervenție medicală legată de o problemă feminină, iar acum se află în perioada de recuperare. Din imaginea postată, Cemre apare zâmbitoare și relaxată, semn că totul a decurs bine.

Actrița a scris pe Instagram:

„Totul este în regulă, nu vă faceți griji. Vă sunt foarte recunoscătoare. Nu încetați să vă rugați pentru mine. Acum este timpul să mă odihnesc. (Primul lucru pe care l-am vrut după ce m-am trezit din anestezie. Să rămână aici ca amintire.)”

Mesajul a fost însoțit de o fotografie în care savurează baclava, despre care a dezvăluit că a fost primul lucru pe care și l-a dorit după ce s-a trezit din anestezie.

Așa cum era de așteptat, postarea a adunat rapid mii de reacții și comentarii. Cu toții eram curioși să aflăm cum se simte după operație, iar vestea că intervenția a decurs fără probleme a fost primită cu multă bucurie de fanii actriței.

Pentru moment, Cemre se concentrează pe odihnă și recuperare, însă cel mai important este că ne-a transmis că totul este în regulă.

Publică comentariul